به صفحه کشور انگلستان خوش آمدید

Herzlich Willkommen

کشور انگلستان

مهاجرت بدون واسطه

شما عزیزان در این صفحه با ساختاری متفاوت با کلیه روش های امکان پذیر مهاجرت به کشور اتریش آشنا شده و بدون نیاز به شخص و یا موسسه ای، صد در صد امورات مهاجرت خود را با هزینه ای حدود ۵۰ برابر ارزانتر از موسسات واسطه انجام میدهید سرویس پشتیبانی ما همه روزه پاسخ گوی شما خواهد بود. لطفا سوالات خود را در قسمت کامنتها در پایین همین صفحه مطرح کنید و یا در قسمت تماس با ما درخواست مشاوره رایگان خود را ارسال نمایید

ویدئو تیم در خصوص انگلستان

فایل صوتی  در خصوص انگلستان

نوع ویزای خود را انتخاب کنید (لطفا اطلاعات این صفحه را مطالعه کنید سپس اقدام به درخواست ویزا کنید )
نیازمندی های شما در انگلستان

رتبه بندی کشور انگلستان در رنکینگ های بین المللی

Quality of Life Eanking
کشور انگلستان در رنکینگ
بهترین کشور دنیا از جهت کیفیت زندگی

Happiest Countries Ranking
کشور انگلستان در رنکینگ
شادترین کشورهای دنیا

Quality of Living Ranking
شهر لندن پایتخت کشور انگلستان در رنکینگ بهترین شهر دنیا به جهت کیفیت زندگی

Best Countries for Education
کشور انگلستان در رنکینگ
بهترین سیستم آموزشی

Worlds Safest Country
کشور انگلستان در رنکینگ
امن ترین کشورهای دنیا

Rankink
کشور انگلستان در رنکینگ
بهترین اقتصاد دنیا

The Richest Country in The World
کشور انگلستان در رنکینگ
ثروتمندترین کشورهای دنیا

ویژگی های متمایز کننده انگلستان

 عضویت در اتحادیه اروپا؛ از زمانی که اتریش در سال ۱۹۹۵ به عضویت اتحادیه اروپا درامد، تولیدات ناخالص داخلی حدود ۹٫۷ درصد رشد کرده است. هرسال حدود ۱۳ هزار موقعیت شغلی مازاد ایجاد می شود. سرمایه گذاری مستقیم خارجی به ۳ برابر افزایش یافته و صادرات اتریش در سال ۲۰۱۸ بالای ۱۵۰ میلیارد یورو میباشد.

 سیستم آموزشی اتریش؛ برنامه های آموزشی (تیوری و عملی) ، کارآموزی و موضوعات آموزشی در مدارس با لازمه های شغلی آن رشته در بازار کار کاملا تناسب دارد یا به عبارتی دیگر فرد پس از تحصیل در رشته مورد نظر، آمادگی اشتغال در همان رشته را خواهد داشت. تحصیل در مدارس اتریش رایگان و اجباری میباشد.

 کیفیت زندگی؛ کیفیت بالای زندگی در اتریش، با توجه به جرم و جنایت پایین و به مراتب امنیت اجتماعی بالا، موجب ایجاد فضایی جذاب درخصوص پروژه های سرمایه گذاری و بازار کار شده است.

 امنیت اجتماعی؛ کشور اتریش به عنوان ارایه دهنده سرویس های شهروندی با کیفیت مانند: خدمات درمانی، حمایت از کارمندان، بیمه بازنشستگی و بطور کلی کیفیت بالای حقوق شهروندی، بستری ایده آل برای شرکت های داخلی و خارجی ایجاد کرده است.

 نرخ بیکاری؛ نرخ پایین بیکاری در اتریش تحت تاثیر ثبات اقتصادی این کشور کاملا مشهود است. اتریش دارای نرخ ۴٫۹ درصدی بیکاری در دنیا و همزمان در اتحادیه اروپادارای نرخ ۱٫۹ در صد میباشد.

 زیر ساخت؛ کشور اتریش فقط در نقشه و به جهت جغرافی در مرکز اروپا نیست، بلکه این کشور به یک پوزیشن مرکزی برای بسیاری از شرکت های بین المللی میباشد.

 نتیجه گیری؛ کشور اتریش با داشتن آب و هوای معتدل، فضای سبز وسیع و ذخایر طبیعی آب شیرین از یک طرف و مدیریت شهرسازی مدرن با حفظ بافت تاریخی و نیز با به … کشیدن نام افرادی همچون موتسارت، فروید و … و ظرفیت های فرهنگی-موزه و موسیقی از طرفی دیگر موجب میشود که تصمیم گیری به سوی مقصدی امن برای یک زندگی به همراه آرامش را راحت تر سازد.

هزینه های زندگی در کشور انگلستان

سوپرمارکتی

یک عدد موز

۲۰ پنی

یک عدد سیب

۲۰ پنی

یک کیلوگرم گوجه

۳٫۳ پوند

یک کیلوگرم پیاز

۳٫۲۴ پوند

یک کیلوگرم سیب زمینی

۱پوند

کاهو

۰٫۴۳ پوند

یک لیتر انواع شیر

۱٫۸۰-۰٫۶۵ پوند

آب معدنی ۱٫۵ لیتری

۰٫۳۵ یورو

نوشابه کوکاکولا

۱٫۴۰ پوند

یک کیلو برنج

۲٫۸۶ پوند

۱۰ عدد تخم مرغ

۱ پوند

پنیر خامه ای ۱۲۵ گرمی

۱ پوند

مرغ کیلویی

۳٫۲۴ پوند

یک کیلو  گوشت چرخ شده

۴٫۴۴ پوند

یک کیلو گوشت تازه

۸٫۵۷ پوند

نان تست ۸۰۰ گرمی

۰٫۶۹ پوند

باگت فرانسوی

۲۵ پنی

خدمات رفاهی

بلیط سینما

از پوند ۹٫۱۰

تاکسی متر

تعرفه اولیه : ۲٫۸۴۰ پوند
به ازاء هر کیلومتر : ۳٫۲۰ پوند

مک دونالد-بیگ مک

۲٫۲۹ پوند

یک فنجان کاپوچینو

۲٫۷۰ پوند

چلوکباب کوبیده

۹ پوند

یک پاکت سیگار مارلبورو

۱۱ پوند

هزینه های ثابت و ضروری

بلیت یکطرفه(حمل ونقل عمومی)

۴٫۹۰ پوند

کارت هفتگی(حمل ونقل عمومی)

۲۱٫۷۰ پوند

اینترنت

منزل(اینترنت+مودم)
در ماه ۲۲٫۹۵ پوند

مهد کودک (همه روزه تمام وقت)

بسته به درآمد والدین ۱۴۱ پوند

شهریه باشگاه فیتنس

ماهیانه از ۲۹ پوند

خوابگاه دانشجویی

هفته ای ۱۸۰ پوند

آپارتمان یک خوابه

هفته ای ۲۵۰ پوند

حقوق پایه (تمام وقت)

۷٫۸۳ در ساعت

مقاله جامع انگلستان

معرفی انگلستان

تاریخچه:
تاریخ انگلستان به دوران پیش از رومیان، عهد رومیان، تهاجم آنگلوساکسون‌ها، یورش نورمان‌ها، سلسله پلانتانژه، سلسله تئودور، انگلستان در سده هفدهم، هجدهم و نوزدهم و انگلستان معاصر تقسیم‌بندی می‌شود.
از قرن بیستم جابجایی قابل توجهی در جمعیت انگلستان روی داد که عمدتاً شامل مهاجرت از بخش‌های دیگر جزایر بریتانیا و نیز از کشورهای مشترک‌المنافع، به ویژه شبه قاره هند بود. از دهه هفتاد میلادی به این سو حرکت بزرگی در جهت دور شدن از بخش تولید و گسترش شدید بخش خدمات انجام گرفت. انگلستان به عنوان بخشی از ممالک متحد بریتانیا وارد یک بازار مشترک نوپا به نام جامعه اقتصادی اروپا که بعدها به اتحادیه اروپا تبدیل شد پیوست. از اواخر قرن بیستم دولت بریتانیا به سمت نوعی قدرت سپاری در اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی حرکت کرد. انگلستان و ولز همچنان در یک حوزه واحد قضایی هستند. انتقال قدرت موجب برانگیخته شدن بیشتر یک نوع هویت و میهن‌پرستی خاص انگلیسی شده‌است. انگلستان دولت تفویضی ندارد اما تلاش برای ایجاد یک سیستم مشابه به صورت منطقه‌ای در یک همه‌پرسی رد شد.

ساختار سیاسی:
نظام سیاسی در انگلستان به عنوان بخشی از پادشاهی متحده بریتانیا، سلطنت مشروطه و نظام پارلمانی است. از سال ۱۷۰۷ به بعد یعنی زمانی که لایحه اتحاد ۱۷۰۷ موجب اجرایی شدن مفاد پیمان اتحادیه شد و انگلستان و اسکاتلند را به شکل پادشاهی بریتانیای کبیر با یکدیگر متحد کرد چیزی به نام دولت انگلستان وجود نداشته‌است. قبل از این اتحاد، انگلستان توسط پادشاه آن و پارلمان انگلستان اداره می‌شد. امروزه انگلستان به‌طور مستقیم توسط پارلمان بریتانیا اداره می‌شود، اگر چه دیگر کشورهای اتحادیه بریتانیا دولت خود را دارند. در مجلس عوام که مجلس سفلای پارلمان بریتانیا مستقر در کاخ وستمینستر است ۵۳۲ عضو از مجموع ۶۵۰ عضو پارلمان متعلق به حوزه‌های انتخابیه انگلستان هستند.

اقتصاد در یک نگاه:
اقتصاد انگلیس پس از امریکا، چین، ژاپن و آلمان، پنجمین اقتصاد بزرگ جهان محسوب می‌شود که حجم تولیدات ناخالص داخلی آن چیزی در حدود ۲.۸ تریلیون دلار در سال است. جالب است بدانید مساحت این کشور تنها کمی بیشتر از مساحت ایالت میشیگان آمریکا است. واحد پول انگلیس پوند استرلینگ می باشد.
این کشور توانسته جایگاه پنجم اقتصاد دنیا را از آن خود کند. از کالاهای صادراتی این کشور می‌توان به مواد شیمیایی، غذایی، کالاهای الکترونیک، ماشین آلات صنعتی، تنباکو و….. اشاره کرد.
به لطف ذخایر نفتی دریای شمال، انگلیس در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۸ میلیارد دلار صادرات نفت داشته است. این کشور بیست و یکمین تولیدکننده بزرگ نفت در جهان محسوب می‌شود.
انگلیس یکی از بالاترین نرخ های مالیات بر ارزش افزوده در سطح جهان را دارد به گونه ای که نرخ ۲۰ درصدی مالیاتبر ارزش افزوده آن حدود دو برابر متوسط نرخ ۱۱ درصدی درآمریکا است. این کشور هشتمین نرخ مالیات بر ارزش افزوده بالا در جهان را دارد.

مذهب:
دین رسمی در انگلیس مسیحیت شناخته شده، با این حال ادیان دیگری هم در این کشور موجود است که همگی در میان مردم به رسمیت شناخته می شود.

زبان رسمی:
زبان رسمی مردم انگلیس ، انگلیسی می باشد که حدود ۹۸ درصد از مردم به زبان انگلیسی صحبت می کنند البته گویش های مختلفی هم وجود دارد. دیگر زبان های رایج، زبان های منطقه ای می باشد که عبارتند از ایرلندی، اسکاتلندی و ولزی که بیشترین مورد استفاده را دارد.

جغرافیا:
پایتخت انگلستان شهر لندن می باشد. مساحت این کشور ۱۳۰٬۳۹۵ کیلومتر مربعو جمعیت آن تا واپسین سرشماری در سال ۲۰۱۴ میلادی ۵۴٬۳۱۶٬۶۰۰ نفر بوده‌است.
این کشور از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند، و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌سازد.

شهرهای انگلستان:
• لَندَن پایتخت انگلستان و پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است. این شهر همچنین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در بریتانیا و بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا نیز می‌باشد.
• بیرمنگام یا بیرمینگهام شهری واقع در شهرستان متروپلین در ناحیه میدلند غربی انگلستان و بعد از لندن، پرجمعیت‌ترین شهر بریتانیای کبیر با جمعیت ۱٬۰۹۲٬۳۳۰ نفر (سرشماری ۲۰۱۳) است.
• منچستر شهری در شمال غربی انگلستان در بریتانیا می باشد. این شهر از مناطق فوتبال خیز اروپا بوده و تیم‌های مشهور منچستر یونایتد و منچستر سیتی از این شهر هستند.
• لیورپول شهری بندری در شمال غربی انگلستان واقع در منطقه مرزیساید است. این شهر در پای‌رود مِرزی قرار دارد. لیورپول در سال ۱۲۰۷ روستایی کوچک بود که در سال ۱۸۸۰ به یک شهر تبدیل شد.
سایر شهرها: لیدز، ناتینگهام، کمبریج، برایتون، ساوت‌همپتون، دوور، شفیلد، یورک، بریستول، نیوکاسل، هال

سفر به انگلستان

گردشگری:
جاذبه های گردشگری انگلیس از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در جهان محسوب می شود. این کشور زیبا سرشار از شهرهای زیبا و تاریخ و فرهنگ غنی می باشد. در یکایک نقاط کشور بناهای تاریخی به چشم می خورد. علاوه بر جاذبه های تاریخی، کشور انگلیس طبیعت بسیار زیبا و سرسبزی دارد.

جاذبه های گردشگری:
• سنگ‌بنای کلیسای وست مینستر در سال ۶۱۶ میلادی گذاشته شد. در قرن دهم معماری این کلیسا به سبک رمانسک بود. قرن سیزدهم کلیسا به سبک گوتیک بازسازی شد تا شکوه قدمگاه پادشاه انگلیس را داشته باشد. این کلیسا محل سنتی تاج‌گذاری، ازدواج، و تدفین شاهان و ملکه‌های بریتانیا است.
• برج لندن، قلعه‌ای تاریخی در مرکز لندن است که در شمال رود تایمز قرار گرفته است. این برج برای ۹۰۰ سال مهم‌ترین نقطه پایتخت برای محافظت از لندن بوده است.
• کاخ و باغ سلطنتی باکینگهام، محل رسمی اقامت خانواده سلطنتی انگلستان است. اینجا بزرگترین ملک شخصی لندن هم هست.
• برج ساعت بیگ بن ، بزرگترین و معروف‌ترین برج ساعت در دنیا است. برج ساعت در ضلع شمال شرقی ساختمان پارلمان بریتانیا قرار دارد و متعلق به کاخ وست‌مینستر است.
سایر جاذبه های انگلستان: پل برج لندن، کلیسای یورک مینستر، کلیسای سنت ماری، دیوار شهر یورک، استون هنج، رودخانه‌ تیمز، قلعه ویندزور، دانشگاه کمبریج، پارک هاید

دسترسی:
مترو لندن یا «Tube» یا به قول لندنی‌ها «Underground» از بهترین متروهای جهان است و یکی از بهترین وسایل حمل و نقل عمومی در لندن به شمار می‌رود. مترو لندن از ساعت ۵ تا ۱۲ نیمه‌شب فعال است، هرچند که در برخی لاین‌ها خدمات مترو ۲۴ ساعته ارائه می‌شوند. گفتنی است که لندن از ۱۱ لاین رنگی مختلف برخوردار است و این خود نشان می‌دهد که تا به چه میزان مترو توانسته مناطق لندن را شامل شود.
در واقع اتوبوس از مترو در لندن محبوب‌تر است، چراکه بر طبق آمار در هر سال حول و حوش یک میلیارد نفر از مترو استفاده می‌کنند
برای گرفتن تاکسی، باید برای آن‌ها دست تکان دهید. ضمناً تاکسی‌هایی که در دسترس باشند چراغ زردشان را روشن می‌کنند. اغلب تاکسی‌های لندن پول نقد دریافت می‌کنند، هر چند برای برخی هم می‌توان از کارت اعتباری استفاده کرد. موردی دیگر که در بحث تاکسی‌های لندن باید به آن اشاره داشت این است که تا جای امکان نباید سوار تاکسی‌های غیرقانونی شوید.

زندگی در انگلستان

کیفیت زندگی:
این کشور جزء شش کشور برتر اقتصاد دنیا می باشد و میزان رشد تولیدات ناخالص داخلی بالایی دارد. . در بخشهای مختلف صنعتی و خدماتی، انگلستان جز برترین کشورها محسوب می گردد.کیفت زندگی مردم، شاخص توسعه انسانی، خدمات بهداشت ملی و … در انگلستان در سطوح بسیار بالایی قرار دارد.

فرهنگ:
فرهنگ و آداب و رسوم در انگلستان به گونه ای است که شاید با نگاه از خارج مردمی کناره گیر و غیر صمیمی به نظر برسند، در صورتیکه با آشنایی بیشتر این طور به نظر نمیرسند. مردمان این کشور برای صدا کردن فردی که با صمیمی نیستند از نام خانوادگی استفاده می نمایند. همچنین بسیاری از افرادی که در طبقه اجتماعی بالایی قرار گرفته اند بسیار مطیع قانون و خود را ملزم به رعایت قواعد می دانند. نوع روابط آن ها به گونه ای است که برای وارد شدن به خانه دیگران باید در مورد ورود با کفش کسب اجازه نمایند و آن ها به خوبی می دانند که در مورد مسائل شخصی از قبیل میزان درآمد نباید سوالی پرسیده شود و همچنین صحبت کردن با صدای بلند و یا قطع کردن صحبت دیگران را کار نادرستی می دانند.

ورزش:
انگلستان پس از سده ۱۹ میلادی در بخش ورزش پیشرفت‌های بسیاری داشته‌است، ورزش‌هایی مانند فوتبال، کریکت، راگبی ۱۳ نفره، راگبی ۱۵ نفره، تنیس، بدمینتون، اسکواش،هاکی، بوکس، دارت، بیلیارد، اسنوکر، تنیس روی میز، تروبرد و نت‌بال از این کشور منشأ گرفته‌است. همچنین قایق‌رانی و مسابقات فرمول یک به وسیله انگلیسی‌ها پیشرفت‌های بسیاری کرده‌است.
فوتبال محبوب‌ترین ورزش در کشور انگلستان است. تیم ملی فوتبال انگلستان در جام جهانی فوتبال ۱۹۶۶ و در ورزشگاه ومبلی قهرمان این مسابقات شده‌است.
باشگاه فوتبال شفیلد که در سال ۱۸۵۷ میلادی تأسیس شده، از سوی فیفا به عنوان قدیمی‌ترین باشگاه فوتبال معرفی شده‌است. باشگاه‌های لیورپول، منچستر یونایتد، ناتینگهام فارست و استون ویلا و چلسی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده‌اند، همچنین تیم‌های آرسنال و لیدز یونایتد و تاتنهام هاتسپر در فینال این مسابقات حضور داشته‌اند.

آب و هوا:
انگلستان دارای آب و هوایی نسبتاً معتدل می‌باشد که در زمستان از صفر درجه پایین‌تر و در تابستان از ۳۲ درجه بالاتر نمی‌رود. سردترین ماه سال ژانویه و فوریه و گرم‌ترین ماه سال ماه ژوئیه است.
هزینه های زندگی:
اگر فردی در انگلستان زندگی می کند باید مالیات بپردازد که به طور کلی بستگی به تعداد اعضای خانواده و محلی است که در آن زندگی می کند اما می توان گفت میانگین ۲۵£ (پوند) در هفته به ازای هر نفر باید مالیات پرداخت شود. سایر خدمات مانند آب و برق، اگر این هزینه ها در اجاره گنجانده نشده باشد کل هزینه برق، آب و گاز حدود ۴۰£ (پوند) تا ۶۰£ (پوند) در هفته است. هزینه های تلفن همراه نیز با توجه به شرکت و خدماتی که ارائه می دهد، متفاوت است. همانطور که ملاحظه می شود مهم ترین نکته در خصوص مهاجرت به انگلستان توانایی پرداخت هزینه زندگی در این کشور است.

تحصیل در انگلستان

زندگی دانشجویی:
تحصیل در انگلستان نوعی تجربه خاص است که می تواند کل دوره زندگی شما را تغییر دهد . در انگلیس ، کارهای بی شماری وجود دارد که می توانید انجام دهید و یاد بگیرید ، به خصوص اگر مقصد شما لندن باشد .

تنوع جمعیت دانشجویی ، یادگیری زبان انگلیسی ، آموزش در سطح جهانی ، چشم انداز اشتغال و احساس استقلال ؛ مزایای تحصیل در انگلستان یک لیست بی پایان است .

دانشگاه ها و شهریه تحصیل:
انگلیس همواره مقصد جذاب دانشجویان بوده است ، سطح بالای آموزش ، رنک بالای دانشگاه ها ، اساتید مجرب و آموزش به زبان انگلیسی، انگلستان را جزو محبوب ترین کشور های برای دانشگاه های بین المللی نموده است.
به عنوان مثال دانشگاه آکسفورد (به انگلیسی: University of Oxford) رتبه اول را در انگلیس داراست که در شهر آکسفورد در منطقه آکسفورد شایر انگلستان قرار دارد، قدیمی‌ترین دانشگاه انگلیسی‌زبان جهان به‌شمار می‌رود. با این که تاریخ دقیق تأسیس این دانشگاه معلوم نیست اما قدیمی‌ترین اسناد باقی‌مانده از گذشته نشان می‌دهد که از سال ۱۰۹۶ فرایند آموزش در آکسفورد جریان داشته‌است. که به همین دلیل، آکسفورد قدیمی‌ترین دانشگاه در منطقه انگلیسی زبان و دومین دانشگاه قدیمی در جهان (بعد از دانشگاه بولونیا) شناخته می‌شود.
شهریه دانشگاه ها در انگلستان بر اساس مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی ای که فرد قصد تحصیل در اون رو دارد، متغیر می باشد. شهریه مقطع کارشناسی برای دانشجویان خارجی از حدود ۱۰ هزار پوند در سال شروع میشود و تا حدود ۳۵ هزار پوند در برخی دانشگاه های خاص هم میرسد. رشته های مرتبط با علوم انسانی و علوم اجتماعی دارای کمترین شهریه و رشته های بالینی و آزمایشگاهی شهریه بیشتری دارند.

شرایط کلی اخذ پذیرش:
شرایط ورود دانشگاه ها و کالج های این کشور براساس نیازهای دانشجو برای دوره های تحصیلات عالی تعیین می شود و این به طور گسترده ای بستگی به رشته، و مقطع تحصیلی دارد. قبل از ورود به هر مقطع تحصیل در دانشگاه های انگلستان تمام مدراک تحصیلات قبلی دانشجو مربوط به رشته انتخابی مورد بررسی و تحلیل قرار میگرد. تحصیل در دانشگاه های انگلیس به زبان انگلیسی بوده و تمامی دانشجویان موظف به فراگیری آن قبل و در حین تحصیل می باشند و دانشگاه انتظار دارد که دانشجو بتواند توانایی خود را در زبان بر اساس صحبت کردن، خواندن و نوشتار بلد باشد.

شرایط کار دانشجویی:
دانشجویانی که به طور پاره وقت در انگستان کار می‌کند دارای حقوق کاری مشابه به یک کارمند تمام وقت در انگلیس می باشند. انگلستان دارای حقوق پایه ملی (NMW) است که همه کارفرمایان باید از آن پیروی کنند. NMW برای دانش‌آموزان بین ۱۸ تا ۲۰ سال در هر ساعت ۵٫۳۰ پوند است. به همین ترتیب، برای کسانی که ۲۱ سال به بالا دارند،NMW معادل ۶٫۷۰ پوند در ساعت است.
از کارهای دانشجویی می توان به کار در کافه و رستوران، فروشگاه های زنجیره ای، فعالیت در زمینه گردشگری، فروشندگی و غیره اشاره کرد.

اخذ اقامت پس از تحصیل:
در روش اخذ اقامت از طریق کار متقاضی در صورتی با این روش به ویزا دسترسی پیدا خواهد کرد که حداقل حقوق یکسال وی معادل ۳۰٫۰۰۰ پوند باشد. این ویزای کار انگلستان تحت عنوان Tier2است.
نهایت مدت زمان این ویزا ۵ سال و ۱۴ روز است و می توان به مدت ۵ سال دیگر آن را تمدید کرد.
پس از گذشت ۵ سال متقاضی می تواند نسبت به اخذ اقامت دائم اقدام کند. روشهای دیگر اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک و کار آفرینی می باشد.

کار و سرمایه گذاری در انگلستان

شرایط کلی:
شرایط اقتصادی مطلوب، میزان درآمدهای بالا و قابل توجه امکان پیشترفت شغلی و ساخت آینده ای بهتر از چشم اندازهای مهاجرت و اشتغال به کار در انگلیس است.
سرمایه گذاری در انگلستان برای متقاضیان که به دنبال گسترش فعالیت های تجاری خود در بازارهای اروپایی می باشند یک گزینه بسیار ایده آل است چرا که کشور انگلستان به عنوان رهبران مشاغل تجاری در بازارهای اتحادیه اروپا شناخته شده می باشد.

استخدام:
کار پس از تحصیل در انگلستان جهت اقامت دانشجویان بین المللی در این کشور،مستلزم دریافت ویزا می باشد.
شرایط اشتغال در کشور انگلستان تقریبا مناسب است.متقاضیان پس از اتمام تحصیلات در طی زمان کوتاه می توانند به شغل مورد نظر دست یابند.
رزومه تحصیلی متقاضیان و ملیت آن ها در یافتن شغل مناسب تاثیر زیادی دارد. یکی از روش های اشتغال به کار در این کشور اخذ یک مدرک تحصیلی در انگلستان می باشد.

ثبت شرکت:
برای ثبت شرکت شما باید یک طرح کسب‌وکار Business plan واقعی و قابل دفاع داشته باشید. و باید اسناد لازم برای اثبات این موضوع که توان سرمایه‌گذاری ۵۰٫۰۰۰ پوندی در شرکت خودتان خواهید داشت را ارائه دهید. لازم است به ازای خودتان ۱٫۰۰۰ پوند و به ازای همسر و فرزندان ۴۵۰ پوند پول در حساب بانکی خود داشته باشید.
از مزایای ثبت شرکت در انگلستان این است که نگلستان یکی از کشورهایی است که از نظر اقتصادی در جایگاه چهارم جهان قرار دارد، در مسائل حقوقی و ثبت شرکت دارای قوانین ساده و آسان می باشد، در زمینه جذب سرمایه گذار و حمایت از او بسیار قوی عمل می کند، بیش از ۹۰ درصد از شرکت های معتبر جهان در انگلستان دارای شعبه می باشند، برای ثبت شرکت در انگلستان نیازی نیست به این کشور سفر کنید، هزینه های ثبت شرکت در انگلستان بسیار پایین می باشد.
ثبت شرکت در انگلستان موجب دریافت اقامت ۳ ساله در این کشور می شود و اگر شخص بتواند ثابت کند که فعالیت او در این چند سال به صورت مداوم و فعال ادامه داشته است می تواند ویزای خود را برای ۲ سال دیگر نیز تمدید کند . همچنین پس از ۵ سال می تواند اقامت دائم کشور انگلستان را نیز کسب نماید .

سرمایه گذاری:
در سرمایه گذاری متقاضی باید سرمایه ای حدود ۲ میلیون پوند داشته باشد. انجام سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه دولتی، وام یا سهام انجام می شود. در این روش پس از گذشت ۵ سال به متقاضی اصلی و خانواده وی اقامت دائم اعطا خواهد شد.
از روشهای دیگر سرمایه گذاری میتوان از طریق کارآفرینی اشاره نمود.

ازدواج و تولد در انگلستان

ازدواج:
قوانین معین شده برای ازدواج این است که زوجین می ­بایست دارای حداقل ۱۸ سال سن باشند. متقاضیان ازدواج می­ بایست توانایی لازم برای اقامت در این کشور را داشته باشند. همچنین انگلستان مانند دیگر کشورها از قانون تک همسری تبعیت می­ نماید.
ویزای ازدواج به افرادی تعلق می­گیرد که حداقل در مدت ۶ ماه پس از ورود به این کشور با تبعه­ انگلیسی ازدواج نماید، همچنین ارائه مدارک طلاق و یا فوت افرادی که ازدواج قبلی داشته اند الزامی است. متقاضیان ازدواج در این کشور باید دارای درآمد کافی برای زندگی مشترک خود باشد. این میزان درآمد برای شخص متقاضی ۶۰۰£ (پوند) و اگر فرد مذکور دارای فرزندانی از ازدواج قبلی هستند، برای درخواست اقامت برای همراهان نیز باید دارای حداقل درآمدی برابر با ۴۰۰£ (پوند) به ازای هر یک از فرزندان خود باشد.

تولد:
بهره مندی از هزینه رایگان جهت زایمان مادران خارجی در کشور انگلستان مشروط به تحت پوشش بودن بیمه NHS خواهد بود. بدین معنا که اگر مادری که از اتباع کشورهای خارجی است، تحت پوشش بیمه NHS قرار داشته باشد، می تواند پروسه تولد فرزند در انگلستان را به صورت رایگان انجام دهد. البته برخی افراد استفاده از خدمات بخش خصوصی را ارجح می دانند و حتی ممکن است از سوی بیمه NHS نیز تحت پوشش قرار نداشته باشند. خدمات رایگانی که در کشور انگلستان برای مادران خارجی انجام می گیرد.
تولد در انگلستان و اخذ تابعیت آن به‌واسطه تولد به‌ طورکلی بنا به این دلیل که سیستم تابعیت انگلستان از طریق خون هست.

محصول ما

ما را دنبال کنید