سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا

• سرمایه گذاری در بورس اروپا و امریکا
• ثبت شرکت و اخذ نمایندگی در اروپا و کانادا
• سرمایه گذاری و راه اندازی کافه- بار- رستوران و فست فود
• سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و بعد اجاره یا فروش آن

مهمترین عوامل سرمایه گذاری
۱- کشور مورد نظر جهت سرمایه گذاری
۲- موضوع فعالیت سرمایه گذاری
۳- نحوه اجرا پروژه سرمایه گذاری و بزینس پلان (طرح توجیهی مالی)

با بررسی و کارشناسی سه مورد فوق، شما در همه جای دنیا یک تاجر و یا سرمایه گذار با کسب و کاری موفق خواهید بود .

در خصوص افرادی که درحال حاضر فعال هستند و تمایل دارند در خارج در حرفه و تجارت خود سرمایه گذاری کنند، موضوع فعالیت سرمایه گذاری، جایش را با مورد ۱ عوض میکند. چون در این حالت شما کشوری را انتخاب خواهید نمود که حرفه و تخصص شما در آن کشور از الویت های شغلی باشد.
اما اگر میخواهید سرمایه خود که با مدت ها کار و زحمت پس انداز کرده اید را در خارج سرمایه گذاری کنید و قصد چند برابر نمودن سرمایه خود را دارید، نیاز به یک کشور امن و با اقتصادی مطمین است که شما ابتدا بتوانید در زندگی کاری و شخصی خود ارامش داشته باشید. به عنوان مثال: به جهت امنیت شغلی و رفاه اجتماعی، کشورهای اتریش، دانمارک و یا سوییس گزینه های بسیار مناسبی هستند. همگی از کشورهای امن و ثروتمند برتر دنیا شناخته میشوند.

بنابراین در خصوص مورد اول میتوان گفت: اولین اصل یک مهاجرت، انتخاب کشوری ست که فرد در آن کشور امنیت اجتماعی-شغلی داشته باشد.
حال زمانیکه شما کشور یا کشور های مورد نظر خود را از بقیه کشورها جدا کرده اید ، زمان بررسی موضوع فعالیت سرمایه گذاری می باشد تا بتوانید کشور ایده آل خود را بر اساس حرفه و تخصص خود انتخاب نمایید.
هر کشور توسعه یافته ای برای بهبود هرچه بیشتر اقتصاد خود همه ساله برنامه های اقتصادی متعددی را پایه ریزی و اجرا میکند. همزمان نیز نهاد های اقتصادی دولت ها مانند وزارت صنعت و یا روزنامه های وابسته، از بخش خصوصی دعوت به همکاری مینمایند و یا از طریق فراخوان، مزایده ها و مناقصه های پیمانکاری را اعلام میکنند. آگاهی و دسترسی به این اخبار میتواند شما را در مسیر امن سرمایه گذاری هدایت کند.

هرشغل و یا هر حرفه ای نیاز به بازار کار مناسب و ایده آل خود دارد.
بطور مثال اگر می خواهید خط تولید محصولی را در اروپا راه اندازی کنید، طبیعتا مناسب تر آنست که به دلیل مسایل مالیاتی در کشور هایی مانند اسلواکی، مجارستان و یا جمهوری چک سرمایه گذاری کنید ویا اگر میخواهید در بازار بورس سرمایه گذاری کنید، موارد و روش های مناسب تری از بورس لندن وجود دارد.
فراموش نکنید ما در این مقاله بهترین حالت سرمایه گذاری را بررسی میکنیم و بدیهیست که اگر شما تمایل به سرمایه گذاری در یک کافه و یا رستوران را داشته باشید تفاوت زیادی وجود ندارد اگر شما بخواهید به کانادا و اتریش و یا سوییس (کشورهای با امنیت بالا) مهاجرت کنید. تنها با جستجوی یک موقعیت مکانی مناسب و یک طرح توجیهی دقیق، به درامد بسیار خوبی خواهید رسید.

پس از اطمینان حاصل کردن از ایده آل بودن کشور مدنظر خود، نوبت به راه اندازی کسب و کار میرسد.
برای راه اندازی کسب و کار بسته به صنف شغلی در همه کشور های دنیا ابتدا باید مشتریان خود و سلیقه آنها را بشناسید. در تجارت مدرن شما مشتریان خود دسته بندی میکنید. بطور مثال براساس گروه سنی، مسن یا جوان، زن یا مرد، کارمند یا دانشجو و کلی آیتم دیگر که شما از آن طریق میتوانید به سلیقه مشتریان خود پی ببرید. فراموش نشود این شما هستیدکه بر اساس نوع شغل و موقعیت مکانی خود انتخاب میکنید، چه گروهی از مردم مشتریان شما خواهند شد. بعد از ان نوبت شناسایی رقبا ست.
زیرنظر گرفتن رقبا و بررسی درصد رضایتمندی مشتریانشان بر اساس نوع خدماتی که ارایه میدهند، بهترین روش برای رسیدن به کیفیت مطلوب و به مراتب موفقیت است.
بررسی و کارشناسی مجموع موارد فوق به اضافه چندین مورد تخصصی دیگر را طرح توجیهی اقتصادی و یا بزینس پلان مینامیم.
مطلب پایانی و تیم مای ویزا پلاس
فرد متخصص شخصی ست که در یک و یا دو موضوع متبهر است. بسیار نادر است که کسی در چندین حرفه متخصص باشد و به تنهایی از عهده اجرا آنها بر بیاید.
بنابر هیچ دلیلی وجود ندارد که شما بخواهید به عنوان سرمایه گذار، خود تمامی امور را در دست بگیرید. به عنوان مثال: پس از مهاجرت به کشور مد نظر شما زمان زیادی را از دست خواهید داد تا با راه و روش جستجو کردن برای یک مکان مناسب به جهت کسب و کار خود و نوشتن قرارداد و مسایل حقوقی آن آشنا شوید . بررسی مدارک مالیاتی، محاسبه هزینه ها، تعداد پرسنل و آموزش آنها و در نهایت نوشتن طرح توجیهی، امری تخصص هستند که هر قسمت از موارد فوق را فرد متخصص در آن حوزه انجام میدهد.
تیم مای ویزا پلاس با بهره گیری از وکلا و مشاوران خود در خصوص سرمایه گذاری در بخش های بورس، خرید املاک و فروش و یا اجاره آنها، راه اندازی خط تولید و یا افتتاح کافه-فست فود و رستوران، مفتخر است با تحلیل و کارشناسی ظرفیت های سرمایه گذاری در بیش از ۴۰ کشور دنیا ، همه روزه به صورت کاملا رایگان آماده پاسخگویی به سوالات شما میباشد.

برای آگاهی از پیشنهادات متمایز ما در امر سرمایه گذاری لطفا درخواست وقت مشاوره را ارسال نمایید. مشاورین ما ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت

درخواست وقت مشاوره