بسته ویژه لاتاری

مهاجرت و اقامت از طریق لاتاری

برنامه لاتاری در اکثر کشورهای جهان هر ساله در زمان خاصی انجام میشود . در بعضی کشورها مانند امریکا، کانادا، استرالیا لاتاری نامیده میشوند ولی در کشورهای دیگر به نام های دیگر شناخته میشوند.
شاید بتوان گفت برنده شدن در لاتاری یک کشور راحت ترین و کم هزینه ترین روش مهاجرت و اخذ تابعیت آن کشور است. چون آماده سازی مدارک مورد نیاز برای شرکت در لاتاری تنها کاریست که شما باید انجام دهید و بعد از آن با کمی شانس، یک شبه رویای مهاجرت به یک کشور ایده آل به حقیقت می پیوندد.
البته شانس تنها عامل تاثیر گذار نیست بلکه کیفیت مدارک و رزومه شما نیز در روند بررسی و موفق شدن شما موثر است. هرچه سطح مدارک تحصیلی و شغلی- فنی شما بالاتر باشد، شانس شما هم بیشتر خواهد.
از دیگر عوامل مهم در ثبت نام لاتاری کشورها، بدست آوردن فرم های اصلی ثبت نام و نحوه پر کردن صحیح آن است. کافی ست کلمه لاتاری را در گوگل جستجو کنید تا تعداد بیشماری از فرم های فیک و غیر واقعی به شما نمایش داده شوند.

وجود یک شخص در محل به عنوان وکیل با تخصص مهاجرت میتواند پس از مطالعه رزومه شما، بینظیر ترین کمک به جهت تقویت و تکمیل مدارک شما باشد و نیز از طریق ارتباط مستقیم با اداره اقامت کشور مربوطه، اطلاعات روز را دریافت نماید و سپس اقدام به ثبت درخواست شما نماید.
وکلای ما به جهت پیگیری های پروسه بررسی پرونده و رفع نقصی مدارک، بهترین و قوی ترین حامی شما خواهند بود.
برای انجام کلیه امورات حقوقی و مالی خود، وکلای تیم مای ویزا پلاس در بیش از ۲۵ کشور دنیا همه روزه آماده ارایه بروزترین سرویس های حقوقی-مهاجرتی به شما عزیزان میباشند.

برای کسب اطلاعات از پیشنهاد ها و سرویس منحصر به فرد تیم مای ویزا پلاس در خصوص لاتاری کشور ها همین الان برای درخواست وقت مشاوره رایگان اقدام نمایید.

درخواست وقت مشاوره