مهاجرت موارد خاص و ضرب العجل

مهاجرت فوری بدون اتلاف زمان

همیشه و در اکثر شرایط افرادی هستند که موقعیت متفاوتی نسبت به سایر افراد دارند و زمان در الویت قرار دارد. همانطور که به فروش رسیدن سریع ملک شما قبل از شروع رکود بازار، از نظر زمانی بسیار مهم است و یا به موقع آماده شدن برای بازار شب عید، حاصل تلاش یک سال شما را رقم خواهد زد و یا قبول شدن و کسب رتبه دلخواه در کنکور بلافاصله بعد از پایان پیش دانشگاهی، باعث جلوگیری از به هدر رفتن زمان و تکرار یکسال تلاش مجدد میشود، در امر مهاجرت نیز افرادی هستند که به هر دلیل تجارت – بزینس، تحصیلی و … محدودیت زمانی دارند و قصد دارند هر چه سریع تر مراحل مهاجرت را سپری نمایند.
در امر مهاجرت هرگز نمی توان زمان دقیقی را محاسبه کرد و یا تضمین کرد که درخواست ویزا فردی ۱۰۰ درصد مورد تایید قرار خواهد گرفت اما می توان روش های سریع با شانس بالا را انتخاب نمود تا از ریسک ناشی از آن تا درصد بالایی کاسته شود و متقاضی از انتظار (و یا به عبارت خودمانی، از بلاتکلیفی) در بیاید.

مهاجرت به کشوری (کشور موقت) میتواند به عنوان پلی باشد برای رسیدن به کشور مقصد. چند سال میتوانید صبر کنید تا آیا رییس جمهور آمریکا قوانین مهاجرتی را برای مهاجران راحت تر کند یا نه و یا چقدر باید منتظر بمانید که درخواست ویزا کار انگلیس شما مورد تایید قرار گیرد. بنابراین همیشه میانبری نیز وجود دارد . میانبر همیشه به معنی کوتاه کردن مسیر نیست بلکه کوتاه تر شدن مدت زمان مهاجرت است که بسیار مهم است حتی اگر مجبور باشید ابتدا ویزا یک یا دو کشور دیگر را درخواست نمایید.

در طرف دیگر داستان بحث صلاح مطرح میشود. آیا به صلاح هست که شما به فلان کشور مهاجرت کنید؟؟؟
بطور مثال شما قصد دارید و مصمم هستید که در آمریکا پزشکی و یا مهندسی تحصیل کنید. نه تنها اخذ ویزا آمریکا برای ایرانیان مقیم ایران امری بسیار دشوار و پیچیده است بلکه شما باید برای یک دوره لیسانس بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار هزینه کنید. درصورتی که هزینه تحصیل پزشکی برای کل دوره در کشور اتریش حدود ۴٫۵۰۰ یورو میباشد و از سال چهارم شخص دانشجو حقوق هم دریافت خواهد نمود. به همین دلیل است که همه ساله دانشجویان بسیاری از سراسر اروپا و امریکا به جهت کیفیت بالای دانشگاه ها و شهریه های بسیار ارزان آنها وارد کشور اتریش میشوند.
در همه کشور ها، پزشکان از لحاظ مالی مرفه هستند. بنابراین صلاح براین است هم بخاطر ویزا و هم بابت هزینه های تحصیل، ابتدا برای ویزا کشور اتریش اقدام شود و بعد از پایان تحصیلات و اخذ مدرک فارغ التحصیلی بین المللی، اقدام به درخواست ویزا امریکا نمود.
شک نکنید دولت امریکا در اکثر مواقع با درخواست ویزا یک دکتر از یک کشور اروپایی موافقت می نماید.
این یک مثال بود و شاید شما قصد پزشک شدن را نداشته باشید اما توجه داشته باشید بهترین تصمیم در خصوص روش مهاجرت و برنامه ریزی آکاهانه و دقیق برای آن، مهمترین بخش کار شماست.

مهاجرت فوری و مشاوره موارد خاص مهاجرت

از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید. مای ویزا پلاس تنها مبتکر و بی شک پیشرو ترین در زمینه مهاجرت مدرن میباشد.

درخواست وقت مشاوره